U bent hier:

Contactgegevens

Adres
Studievereniging der Psychologie Labyrint
Wassenaarseweg 52 (kamer SA55)
2333 AK Leiden

Telefoonnummer
071-5273618 (tijdelijk niet bereikbaar)

E-mailadressen
Algemene e-mailadres: bestuur@labyrintleiden.nl

Voorzitter: voorzitter@labyrintleiden.nl
Secretaris: secretaris@labyrintleiden.nl
Penningmeester: penningmeester@labyrintleiden.nl
Commissaris Carrière: carriere@labyrintleiden.nl
Commissaris Extern: extern@labyrintleiden.nl
Commissaris Intern: intern@labyrintleiden.nl
Commissaris Onderwijs: onderwijs@labyrintleiden.nl
Acquisitie: acquisitie@labyrintleiden.nl

Openingstijden van het verenigingshok
Maandag        13:00-16:00
Dinsdag          10:00-16:00
Woensdag      10:00-16:00
Donderdag     10:00-16:00
Vrijdag            10:00-13:00

Heeft u vragen over uw boekbestelling?
Klik hier om contact op te nemen met de webwinkel

Overige vragen:

Voor veelgestelde vragen kunt u op deze pagina kijken.
Heeft u een vraag? Wilt u een adreswijziging doorgeven? Heeft u tips of opmerkingen? Vul dan hieronder het contactformulier in.

Velden met een * zijn verplicht.

Contactgegevens


Vraag

Sponsoren